Учителі, які ламають стереотипи

Двадцять чотири захопливі історії про педагогів, які у будь-який спосіб підтримують і мотивують своїх учнів.

Бодай у кожного з нас в житті був учитель, згадуючи якого, на душі стає тепло, а на обличчі – з’являється щира посмішка. Сьогодні ж ми познайомимо вас з неймовірними історіями 24 педагогів з різних країн світу, які своїми вчинками змусили говорити про них весь світ. Умощуйтесь зручніше та готуйтесь дивуватись, і весело сміятись. 

1. Учитель відвідує в лікарні учня, щоб він не відставав від навчальної програми. У маленького пацієнта рак. Та жодна хвороба не може стати на заваді, коли дуже хочеш отримати знання.

2. Студентка університету прийшла на лекцію зі своїм малюком через те, що не може дозволити собі няню. Коли маля почало плакати, професор без зайвих слів узяв його на руки і не перериваючи заняття, заспокоїв дитину.

3. На фотографії ви бачите викладача із нетрадиційною орієнтацією. Він прийшов на заняття у костюмі клоуна після того, як почув від свого студента фразу: «Я сподіваюся, що геям не дозволять офіційно одружитися. Це лякає мене, як і клоуни».

4. Учителі – звичайні люди, яким також кортить поспати зранку довше. Цей учитель приходить до школи в піжамі, щоб оскаржити рішення проводити випускні іспити о 7 годині ранку.

5. Це саме той випадок, коли людина не зраджує своєму стилю. Впродовж 40 років учитель фотографувався для випускного альбому в одному і тому ж жилеті.

6. Коли учитель – креативщик і художник. Не маючи карти для проведення занять, педагог намалював її від руки. Вийшло непогано, чи не так?

7. Учителька підтримала свою ученицю тим, що зробила таку ж зачіску, як у неї. Дівчинку ображали в школі саме через її зовнішній вигляд.

8. Пообіцяв – виконуй. Учитель прийшов на урок в костюмі Скубі Ду із дитячим шампанським, бо його учні здали тест на відмінно.

9. Забудьте про маршрутки і машини, адже на роботу можна їздити й на скейті. Власне, про це подумав й учитель, що зображений на фото. У такий спосіб він щодня добирається до школи.

10. Почуття гумору – важлива складова кожного педагога. Цей учитель на перервах п’є оригінальний напій під назвою: «Сльози студентів».

11. Якщо ви спробували всі можливі способи зацікавлення дітей вивченням предмета, можливо, саме цей варіант припаде вам до душі. Учитель одягає костюм лицаря, а який костюм приміряли б ви?

12. В останній навчальний день учителька дозволила учням розфарбувати її сукню. Образ вийшов справді дуже оригінальним. Тож, якщо ви довіряєте своїм учням – експериментуйте.

13. Учні привітали педагога святковим тортиком, а він розчулився і заплакав. Можливо, потрібно частіше робити один одному спонтанні сюрпризи?

14. Сон виявився сильнішим за учням. Поки він дрімав, учитель вирішив зав’язати йому шнурки на черевиках.

15. Щоб школярі якомога краще зрозуміли анатомію людського тіла, учителька одягнула форму із її детальним зображенням. У науці всі методи дієві.

16. Вважаєте, що придумали настільки креативний костюм на Хелловін, шо миттєво всіх вразите? Та ви подивіться лише на цього педагога і його костюм до Дня всіх святих. Можна лише позаздрити безмежній фантазії учителя.

17. День числа пі – це не офіційне свято, яке зародилось в США. Саме у такий спосіб відсвяткував його учитель, що на фото (оригінальна борідка краща будь-яких вусів).

18. А за різдвяним настроєм – сюди. Ось таку милу зачіску зробила учителька, щоб порадувати своїх учнів.

19. Якщо вам здається, що учитель відволікся і за вами не спостерігає, насправді це зовсім не так. Він стежить завжди і усюди:)

20. Як пояснити учням, що йога – це дуже корисно для здоров’я? Мабуть, лише у такий спосіб. Ця ідея належить учителю біології. 

21. Як пояснити новий матеріал з інформатики? Скоріш за все, саме у такій позі учитель вважає за краще розповісти дітям нову тему. 

22. А вам подобається математика? Ось що написано на цьому плакаті: «Я люблю математику. Вона заставляє людей плакати». 

23. Коли вам дуже потрібна порада учителя, а замість нього, на робочому місці сидить такий персонаж :)

24. Учителі турботливі. Про це свідчить ось цей випадок: учителька купила їжі, аби учні не були голодними під час складання іспитів. 

Ми щиро віримо у кожного педагога нашої країни, і ми впевнені, що заради дітей – ви готові піти на все. Бажаємо нащим учителям завжди бути у гарному настрої і доброму гуморі. 


Нагадаємо, Всеосвіта написала антиінструкцію, як організувати найдивніше Перше вересня. 

Інформація з сайту «Тутка»

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.