Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Здатність до саморегуляції – основа духовного розвитку. Нові інструменти й підходи
»
Взяти участь Всі події
Новини
427
2 листопада 2021 о 18:30

У Запоріжжі створюють одну з перших в Україні лабораторію штучного інтелекту

Наразі проводяться роботи з організації науково-дослідного простору.

На базі Запорізької політехніки створюють одну з перших в Україні лабораторій штучного інтелекту. Наразі в університеті проводять роботи з організації науково-дослідного простору, до якого вже придбали необхідне комп’ютерне обладнання. Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної ради.

Минулого року Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження «Про схвалення Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні». Ідею одразу ж підхопили в НУ «Запорізька політехніка», яка мала напрацювання у цій царині та спиралась на промисловий потенціал регіону.

Наразі в університеті створюють сучасну лабораторію, яку планують відкрити у головному корпусі. Поки ведуться роботи з організації науково-дослідного простору, за підтримки депутатів обласної ради вже придбали необхідне комп’ютерне обладнання.

Світ сучасних інформаційних технологій вимагає новаторських підходів у системі вищої освіти. Тому створення таких лабораторій на базі Запорізької Політехніки – важлива частина розвитку вишу, зазначає голова облради Олена Жук:

Результатом запровадження лабораторії стануть наукові розробки студентів, які сьогодні дуже потрібні у промисловому комплексі.

Нагадаємо, американські вчені розробили ґаджет для вивчення мозку – шолом, який здатен читати думки людини.

Фото: Запорізька обласна рада

Вас може зацікавити такий матеріал: Ілон Маск представить людству робота-гуманоїда Tesla Bot

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.