У закладах освіти оцінюватимуть фізичну підготовку учнів та студентів: МОН готує проєкт

4169
3 листопада 2020 о 19:20
Створено спеціальну робочу групу для розробки тестів та нормативів оцінювання.

Сучасне покоління здебільшого віддає перевагу малорухливому способу життя: комп'ютер і телефон поступово замінюють навіть прогулянки на свіжому повітрі. У результаті це має негативні наслідки для здоров’я – від появи надмірної ваги до серйозних хвороб внутрішніх органів. 

Щоб запобігти цьому, в Міністерстві освіти і науки планують щороку проводити оцінювання фізичної підготовленості учнів та студентів. У розробці відповідних тестів і нормативів для оцінювання здобувачів освіти допомагатиме спеціально створена робоча група.

Готовий розроблений проєкт та план тестів і нормативів винесуть на громадське обговорення.

Діти звикли, що найчастіше корисні фізичні вправи вони виконують на уроках фізкультури. Проте не варто забувати, що така активність потрібна не лише на заняттях, а й поза школою.

Як на учнів впливає фізична активність?

Завдяки проведеному дослідженню PISA фахівці змогли довести, що в учнів, не залучених до фізичної активності, оцінки з наукових дисциплін нижчі ніж у тих, які займаються спортом від одного до шести днів на тиждень.

У дослідженні йдеться й про те, що в більшості країн учні, які займаються спортом понад три дні на тиждень, демонструють більшу задоволеність життям ніж ті, які спорту уникають. Цікаво, що сільські школярі проводять на заняттях з фізкультури більше годин, аніж міські.

З текстом документа ви можете ознайомитися тут:


Вас також може зацікавити: Як оплачуватимуть роботу вчителів за період дистанційного навчання: роз'яснення МОН

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00