Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

У виші запровадили стипендію імені Романа Ратушного

Стипендію ім. Романа Ратушного щороку отримуватиме лише один студент.

В Інституті права КНУ імені Тараса Шевченка запровадили стипендіальну програму імені Романа Ратушного — киянина, громадського діяча та українського героя, який загинув під час російсько-української війни на Харківщині.

Стипендія допомагатиме здобути юридичну освіту громадським активістам, які поділяють ідею втілення соціальних змін і готові присвятити себе соціальним ініціативам і державному сектору.

Стипендія ім. Романа Ратушного становить 180 тисяч гривень на рік. Ці кошти розраховані на стовідсоткову оплату за навчання та на витрати на проживання. Надається вона на період навчання на магістратурі в КНУ ім. Шевченка.

Вимоги до студентів наступні:

  • вони мають навчатися на денній формі магістратури;

  • брати активну участь у громадських ініціативах університету;

  • готові присвятити себе соціальним проєктам і громадському розвитку.

Все це потрібно описати в мотиваційному листі та разом із заявою на отримання стипендії відправити на електронну пошту: ratushnyi.charity@avellum.com.

Подавати заявку можуть як бюджетники, так й контрактники до 23 жовтня цього року.

Нагадаємо, Роман Ратушний був головою ГО «Захистимо Протасів яр», а на фронті — розвідником 93 омбр «Холодний яр». У мирний час він захищав столицю від незаконних забудов, у дні повномасштабної війни — пішов боронити Україну.

24-річний Роман Ратушний загинув 9 червня у бою в районі Ізюма на Харківщині. 5 липня йому мало б виповнитися 25. Тіло загиблого воїна його побратими змогли забрати з поля бою під шаленими обстрілами російських ординців лише 14 червня.

Пророчі поради-посилання сучасному і майбутньому поколінню українців загиблого на війні з росією Героя Романа Ратушного стали вже широко відомими.

Випалюйте в собі всю російську субкультуру...

Випалюйте в собі всі спогади з дитинства, пов'язані з російсько-радянським.

Випалюйте в собі стосунки з родичами чи друзями по ту сторону, з усіма, хто є носієм російської субкультури.

Інакше це все випалить вас..., — написав захисник України за півтора місяця до загибелі від рук рашистської орди.

Чим більше росіян ми вб’ємо зараз, тим менше росіян доведеться вбивати нашим дітям (с). Роман Ратушний

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.