Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Сучасні методики засвоєння норм нової редакції "Українського правопису"
»
Взяти участь Всі події
Новини
3305
29 листопада 2021 о 16:58

У школі Одеси на дітей впала стеля

Відео з місця обвалу стелі у кабінеті інформатики оприлюднили самі школярі.

В Одесі у школі № 111 сьогодні, 29 листопада, на учнів впала стеля. Про це повідомляють у телеграм-каналі «Одеса зараз».


Інцидент стався раптово: діти сиділи за партами, тож шматки штукатурки впали їм на голови.

Відео з місця обвалу стелі у кабінеті інформатики оприлюднили самі школярі. На відео видно, що чимала частина стелі обвалилась на парти, й чутно, як вчитель питає у дітей, чи все нормально. Учні відповіли стверджувально.

Директорка школи № 111 Ірина Чубенко у коментарі місцевому виданню повідомила, що інцидент трапився на перві. Діти та вчителька не постраждали. Причини обвалу уточнюються, а останній ремонт цього навчального приміщення проводився у 2017 року.

Вас також може зацікавити такий матеріал: У столичній школі діти задихаються через грибок, а стіни будівлі вкрилися тріщинами та дірками: батьки б'ють на сполох

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.