Зараз в ефірі:
Семінар:
«
Досягнення та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні
»
Новини
9478
16 липня 19:38

У РНБО анонсували посилення карантинних обмежень в Україні

На тлі активного розповсюдження штаму «Дельта» Україна також посилить вимоги для країн, де фіксують цей штам.

В Україні посилять карантинні обмеження, щоб запобігти новому спалаху захворювань на коронавірус. Ухвалення такого рішення анонсував секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов під час пресбрифінгу. Кабінет міністрів найближчим часом розгляне доручення РНБО.

У нас на превеликий жаль проходять великі масові заходи, такі як фестиваль Atlas Weekend. У нас сьогодні дуже багато людей відпочиває на морі. Ті люди, які сьогодні перебувають у скупчені, перші у зоні ризику. Тому найближчим часом Кабінет міністрів запровадить додаткові заходи реагування на коронавірус, тому що це дуже небезпечно. Як вам всім відомо, на жаль, це стосується вже не лише дорослого населення, а й дітей, – наголосив Данілов.

Він додав, що за попередніми даними в Україні практично 33% населення мають антитіла до COVID-19, а близько 40% жителів вже отримали імунітет завдяки вакцинації.

Крім того, на тлі активного розповсюдження штаму «Дельта» Україна посилить вимоги для країн, де фіксують цей штам.

Будуть ще суворіші обмеження для країн, в яких вирує «Дельта». Ми ставитимемо вимоги, щоб зменшити кількість людей, які звідти їдуть. Ми не виключаємо, що Кабмін запровадить додаткові заходи для цих країн, – зазначив Данілов.

Він пояснив, що у списку таких країн – Індія, Білорусь, Росія та ще дві країни ЄС.

Нагадаємо, за словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, Україна вже восени може повернутися до загальнонаціонального локдауну.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: МОЗ не виключає введення локдауну в Україні цієї осені

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.