Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно
»
Взяти участь Всі події
Новини
3736
16 серпня 12:15

У МОН заявили, що інформація про скасування навчання з 1 вересня – фейк

Сергій Шкарлет визначив щонайменше три варіанти початку нового навчального року.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що за будь-якого рівня епідемічної небезпеки освітній процес однаково триватиме. #МОН зробило цю заяву на тлі поширення неправдивої інформації у соціальних мережах про те, що неначебто з 1 вересня у школах скасовується навчання.

У відомстві закликали користуватись лише перевіреними джерелами інформації.

Нагадаємо, міністр освіти і науки України Сергій #Шкарлет нещодавно наголосив: якщо заклад освіти не зможе працювати в очному форматі, будуть організовані інші форми (змішана чи дистанційна) та діти продовжуватимуть навчання.

Також очільник МОН визначив щонайменше три варіанти початку нового навчального року. Про це він розповів під час інтерв'ю «Главкому».

Перший варіант – очне навчання.

Найбільш сприятливий сценарій – зелена карантинна зона на карті України. За цих умов заклади освіти працюватимуть у звичайному режимі. Лише в окремих регіонах за рішеннями педрад деякі школи можуть перевести на дистанційну форму навчання, якщо у них будуть спалахи захворювань, – зазначив Шкарлет.

Другий варіант – змішана чи дистанційна форма навчання.

Місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, або педради можуть переводити навчання у змішану або дистанційну форму у разі жовтої і помаранчевої зон епідбезпеки.

Третій варіант – дистанційна форма навчання.

У разі коли область потрапляє у червону зону епідбезпеки, освітній процес переходить на дистанційну форму навчання.

У цій ситуації міністерство наполягатиме, щоб початкова школа та інклюзивно-ресурсні центри працювали у звичайному режимі, – наголосив міністр.

Нагадаємо, якщо у навчальному закладі буде 80% вакцинованого проти COVID-19 персоналу, школа зможе працювати навіть у жовтій, помаранчевій і червоних карантинних зонах. 

Вас також може зацікавити такий матеріал: «Вакцинувалися – отримайте премію»: в Івано-Франківську мотивуватимуть вчителів та вихователів щепитися від COVID-19

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.