Новини
4721
18 червня 13:18

У Києві вчителька побила учня з інвалідністю

Є дані, що такі інциденти з побиттям дітей непоодинокі.

В інклюзивному класі київської школи № 58 вчителька побила дитину з інвалідністю. Про це у своєму телеграмі повідомив голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування випадків порушення прав дітей Павло Сушко.

Нардеп зазначає, що дитина, яка постраждала від рук учителя, має розлади аутистичного спектра.

Цей обурливий випадок стався в інклюзивному класі київської школи № 58. У цьому класі навчаються дві дитини з інвалідністю. Учитель не знаходить інший підхід і спільну мову з дитиною з розладами аутистичного спектра, крім рукоприкладства та агресії, – розповів Сушко.

На кадрах видно, як жінка жорстко хапає хлопчика, б’є по обличчю і руках, а також штовхає дитину. Інші діти періодично підходять до вчительки, однак вона не зупиняється.

Нардеп зазначає, що подібне у закладі освіти відбувається не вперше.

Павло Сушко пообіцяв, що інцидент стане предметом розгляду Тимчасової слідчої комісії, а також він звернеться до правоохоронців, щоб притягнути до відповідальності вчительку. 

Фотоматеріали: телеграм-канал Павла Сушка.

Вас також може зацікавити матеріал:  На Закарпатті вчителька початкових класів серед уроку тягала учня за волосся

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.