Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

У бою за Україну загинув вчитель із Дніпра

На жаль, Україна платить велику та страшну ціну за свою незалежність і свободу, яку герої та українська нація виборюють у боях із російськими окупантами.

Війна, яку жорстоко та цинічно веде росія проти України, забирає життя кращих українців.

У бою з російськими окупантами на Донецькому напрямку загинув педагог Сергій Столбцов, який до повномасштабного вторгнення росії викладав у Дніпрі.

Його життя розділилося на «до» та «після» 24 лютого 2022 року.

До — він був випускником Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, у 2010 році закінчив геолого-географічний факультет за фахом «Магістр географії» й отримав диплом із відзнакою.

Згодом розподілився на роботу в Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ імені Гончара, а з 2014 року також працював у НВК «Європейська гімназія» міста Дніпра.

Столбцов був вчителем І категорії, завідувачем кафедри природничих наук у Дніпропетровському ліцеї інформаційних технологій при ДНУ.

Після 24 лютого 2022 року він став стрільцем, звичайним солдатом, який захищав незалежність України.

«Всеосвіта» висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого Героя. Світла пам’ять!

Нагадаємо, нині в ЗСУ служать 900 освітян. Два вчителі — Людмила Булигіна й Юрій Гайдученко — створили фонд, в якому творять дива, збираючи і купуючи для вчителів, які зараз на фронті, адресно телий одяг, дрони, приціли, тепловізори, тактичні рюкзаки.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.