Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Практикум зі створення вебквесту: від розробки до впровадження
»
Взяти участь Всі події

У 2023 році ЗНО — у звичному форматі

Зовнішнє незалежне оцінювання із 12 предметів наступного року МОН запланувало проводити у звичному форматі.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2023 році Міносвіти планує провести у звичному форматі. До переліку включено 12 навчальних предметів.

Відповідний наказ про проведення ЗНО наступного року підписав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Зокрема, до переліку навчальних предметів, із яких буде проведено ЗНО, включено традиційний для довоєнного часу список тестових предметів:

  • українську мову;

  • українську мову і літературу;

  • математику;

  • історію України;

  • біологію;

  • географію;

  • фізику;

  • хімію;

  • чотири іноземних мови: англійську, іспанську, німецьку й французьку.

Зовнішнє незалежне оцінювання з математики (завдання рівня стандарту) та історії України (період 1914 рік — початок XXI століття) здійснюватиметься лише для проведення державної підсумкової атестації.

Як відомо, через війну росії проти України ЗНО цьогоріч проведилося у спрощеному форматі. Вступники цього року складали один мультипредметний тест (НМТ) із трьох предметів: української мови (без завдань з української літератури), математики та історії України. Оцінювався мультидисциплінарний тест відповідно до чинних програм ЗНО, результат по кожному предмету подавався у тестових балах за шкалою 100-200.

Нагадаємо, дистанційне навчання під час епідемії на COVID і повномасштабної війни, розв'язаної росією проти України, вплинули на результати навчання учнів. Із більшості предметів результати не змінилися, однак це не стосується: математики; іноземної мови; хімії; української мови; фізики; астрономії.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.