Головне меню порталу
У межах заходу було представлено електронну платформу test-pisa.testportal.gov.ua яка дозволяє учням і студентам проходити тестування за завданнями PISA.
Відповідно, вчителі на цьому порталі можуть побачити приклади компетентнісно орієнтованих завдань, щоби впроваджувати їх на своїх уроках.
Також серед представлених ресурсів PISA – український переклад видання «10 запитань від учителів математики… і як PISA може допомогти відповісти на них».
«Ці запитання стосуються стратегій викладання математики, а також стратегій вивчення математики учнями, виконання навчальних програм, різних характеристик учнів і того, як вони пов’язані з досягненнями учнів у математиці та як вони пов’язані між собою», –повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.
Продивитися «10 запитань від учителів математики…» можна тут:
Нагадаємо, 3 грудня 2019 року будуть оприлюднені перші для України результати PISA. Рейтинг PISA не дає оцінку учням, а діагностує, як школа готує учнів до майбутнього життя.
Як працює PISA – дивіться в офіційному ролику англійською мовою:
Читайте також: Творець PISA Андреас Шляйхер: Український стиль учителювання – старомодний
Будь ласка, оцініть новину!
Користувач:
Кочевих Олег ОлександровичВсеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам
Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.
Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.