Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Марафон. День 5:
«
Впевнений крок до європейського рівня освіти
»
Взяти участь Всі події

«Це не просто подарунки, а дуже цінні речі для усіх нас, вчителів», – переможці конкурсу до дня народження «Всеосвіти»

Переможці, які отримали ноутбуки, телевізори та телефони поділилися враженнями від участі в розіграші.

Кожного року до свого дня народження «Всеосвіта» проводить цікаві розіграші й конкурси, де вчителі, вихователі, директори шкіл та інші педагогічні працівники мають можливість отримати цінні подарунки та призи. Минулого року такою переможницею стала педагогічна працівниця з Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка Янко Наталія й вона виграла путівку до Єгипту. Важливо зазначити, що із-за карантинних обмежень вона не змогла поїхати за кордон, тому «Всеосвіта» виплатила переможниці компенсацію у повному розмірі вартості путівки.

Цього ж року до 3-го дня народження «Всеосвіти» серед педагогічних працівників було розіграно багато корисних та дуже цінних подарунків: потужні ноутбуки, сучасні телевізори, якісні телефони та багато фірмових товарів від найбільшого освітянського магазину в Україні.

Журналісти «Всеосвіти» поспілкувалися з усіма переможцями й дізналися, які емоції вони відчували, коли дізналися про перемогу. Тож, щасливчиками стали вчителі, вихователі, педагоги-організатори та практичні психологи:

  • 3 потужні ноутбуки «Lenovo Yoga Slim»

Любов Фесенко, вчителька образотворчого мистецтва, вихователька групи продовженого дня:

Олена Антоніч, вихователька дошкільного закладу освіти:

Алла Мягких, вихователька-методистка дошкільного закладу освіти:

  • 3 сучасні телевізори «Samsung» на 43"

Марія Онофрійчук, вихователька, вчителька індивідуальної форми навчання:

Валентина Шрай, вчителька початкових класів:

Олена Півнюк, вчителька трудового навчання:

  • 3 якісні смартфони «Samsung Galaxy A51»

Марина Давиденко, вихователька-методистка:

Леся Гула, вчителька англійської мови, педагог-організатор:

Ірина Петрова, вчителька початкових класів:

  • 10 боксів з 14 фірмових товарів від «Всеосвіти»

Ірина Люшин:

Я з міста Рівне, але тимчасово проживаю у селі Прислуч. Працюю практичним психологом у Колодязнівській школі І-ІІ ступенів. Про «Всеосвіту» дізналася на сторінках вашого журналу. Користуюся уже 2 роки. Найчастіше використовую розділи «вебінари», «кабінет психолога», «бібліотека». Коли почула своє ім'я серед переможців, то голосно вигукнула: «Так, так! Перемога». Потім сильно обіймала чоловіка і дітей.

Любов Євдокимова:

Я з Дніпропетровщини, з міста Павлоград. Працюю учителем біології в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15. Про «Всеосвіту» дізналася від колег пару років тому, але сама співпрацювати почала під час минулорічного карантину. Спробувала створювати тести для учнів і тепер «Всеосвіта» – мій свідомий вибір.

Пані Любов зазначила, що постійно викладає тести для учнів, результат яких одразу бачить в електронному журналі. Також їй дуже подобаються новини на «Всеосвіті», де дуже багато цікавої інформації для учителів. А ще переможниця додала, що використовує кешбек, яким частково оплачує вебінари, курси, марафони та конференції.

Про розіграш до Дня народження «Всеосвіти» дізналася з повідомлення, яке надійшло на мою електронну пошту. Першою моєю емоцією на повідомлення про виграш, мабуть, було здивування, – зазначила учителька.

Олена Жиленко:

Я з міста Жовті Води, що на Дніпропетровщині. Працюю вчителькою біології та екології у КЗЗСО «Перспектива». Про «Всеосвіту» дізналась з інтернету, співпрацюю понад 2 роки. Найчастіше використовую в роботі вебінари, марафони, а також всі інші інструменти.

Вчителька додала, що про #розіграш дізналася з листа, що надійшов на електрону пошту.

Коли почула своє ім'я серед переможців, то відчула не просто емоції про перемогу, а щось на багато більше – повагу до «Всеосвіти», впевненість у собі, радість подарункам! А ще відчула бажання продовження спілкування. Очікую наступного розіграшу, – розповіла Олена Жиленко.

Ігор Платонов:

Я працюю вчителем інформатики Вінницького технічного ліцею. Про «Всеосвіту» дізнався від колег і вже рік працюю з цією платформою. Найчастіше використовую розділи «бібліотека» та «підвищення кваліфікації». Про розіграш дізнався на самому сайті «Всеосвіта», а коли дізнався про перемогу, то відчув позитивні емоції. Був трохи шокований, що так пощастило.

Ганна Лиманська:

Я працюю вчителькою англійської мови у місті Бершадь, Вінницької області. Про платформу «Всеосвіта» дізналася зовсім випадково – знайшла сайт, коли шукала цікаві конкурси для доньки. Це було на самому початку створення платформи.

Вчителька зазначила, що у своїй роботі використовує майже всі розділи, які є на порталі, але більш корисним для неї є розділ «підвищення кваліфікації». Вона відвідує вебінари, семінари, конференції, марафони, курси. Для неї ці розділи є найбільш цінними в плані розвитку педагога.

Одного разу ми вже брали участі у розіграші, але нічого не виграли. Та не розчарувалися й вірили у наступну перемогу. А все завдяки моїй доньці Світланці. Вона дуже хотіла виграти телефон або ноутбук, який потрібен їй для навчання. Світланка відвідує музичну школу по класу фортепіано та сопілки, бере участь у різноманітних музичних та шкільних конкурсах. Пише власні вірші. А ще це дитина з ООП. Ми підтримуємо та допомагаємо одна одній. У магазині «Всеосвіти» купую товари для доньки, – зазначила пані Галина.

Щодо перемоги, то вчителька розповіла, що вони з донькою слідкували за перебігом подій затамувавши подих, адже дуже хотіли виграти.

Ноутбук – не виграли, телевізор – ні, телефон – знову ні. Вже промайнула думка, що сьогодні не наш день, але тут все ж таки я почула своє прізвище та ще й не могла повірити, що виграла подарунковий набір. Дякую, щиро дякую за подарунки, за вашу працю, за чудовий портал. Але в майбутньому, беручи участь у підвищенні кваліфікації, купуючи товари та користуючись сайтом, я все ж таки сповідаюся виграти омріяний телефон чи ноутбук, – розповіла вчителька.

Фото переможців, які отримали подарунковий бокс

Серед інших переможців, які отримали бокси з 14-ти унікальних брендованих товарів від «Всеосвіти», були:

  • Зоя Петечел, вчителька початкових класів;

  • Євгенія Базюк, викладачка історії та суспільних дисциплін;

  • Ольга Щербань, вчителька академічного ліцею з Київщини;

  • Наталія Дружиніна, вчителька німецької мови;

  • Олена Радько, вихователька-методистка.

Нагадаємо, раніше ми проводили розіграш «Всеосвіта здійснює бажання» до Дня Святого Миколая, де 3 головних переможці отримали мегакруті iPhone 12 на 64 gb. Деталі розіграшу дізнавайтеся тут: https://vseosvita.ua/news/vidhuky-peremozhtsiv-aktsii-do-dnia-sviatoho-mykolaia-vid-vseosvity-34608.html

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.