Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Новини
41958
5 січня 2021 о 16:00
pdf Роздрукувати

Тривалість уроків з використанням технологій дистанційного навчання: вимоги санрегламенту

Упродовж навчального заняття повинна бути безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН.

Відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом #МОЗ України №2205 від 25 вересня 2020 року при використанні технічних засобів навчання, під час проведення заняття, види навчальної діяльності потрібно чергувати.

Згідно з вимогами Санрегламенту безперервна тривалість навчальної діяльності з #ТЗН (телефони, комп'ютери, телевізори, ноутбуки) упродовж навчального #заняття повинна бути:

  • для учнів 1 класів – не більше 10 хвилин;

  • для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин;

  • для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;

  • для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;

  • для учнів 10-11(12) класів на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин. 

При парних навчальних заняттях для учнів 10-11(12) класів – не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому.

Після занять із застосуванням ТЗН проводяться #вправи з рухової активності та вправи гімнастки для очей.


Також вас може зацікавити: З 5 січня розпочнеться реєстрація для участі у пробному ЗНО – УЦОЯО

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.