і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

ТОП-5 ігор для рухливого дозвілля дітей

Пропонуємо вашим юним школярам трішки відпочити під час уроку, і пограти в різноманітні ігри.

Ігри на згуртування класу неймовірно корисні для школярів. Вони не тільки формують теплий і дружній мікроклімат в колективі, але також вчать дітей взаємодіяти один з одним і з дорослими. У деяких іграх можуть створюватися ситуації, при яких дитина просто фізично не може виконати завдання самостійно. Подібні моделі змушують школяра звернутися до товариша за порадою або попросити допомоги. “Всеосвіта” зібрала для вас 5 корисних ігор, які не забирають багато часу, але неодмінно сподобаються вашим учням. 


Головоломка із маршмелоу

Маршмелоу – один із найулюбленіших смаколиків, яких додають до кавових напоїв. Проте, якщо мати трішки винахідливості, то маленькі зефірки можна використовувати для ігор. Кожну зефірку потрібно настромити на зубочистку і з’єднати між собою. Можна зробити таку конструкцію, як на фотографії або ж будь-яку іншу. Запропонуйте командам створити найвищу, найбільшу або ж найоригінальнуш фігуру за певний період часу. Кожний учень виконує завдання по черзі. Після закінчення гри, кожна команда має презентувати свою роботу.


Усі мої друзі люблять 

Ця гра – найшвидший спосіб дізнатись про інтереси ваших учнів. Діти мають утворити коло. Один учень стає всередину кола і промовляє: «Усі мої друзі люблять…», при цьому, додає, що саме: подорожі, суші, прогулянки, малювати тощо. Учні, яким подобаються вищеназвані речі, міняються місцями із сусідом в колі. На кшталт гри «Гарячого стільця», хто немає місця, той встає всередину кола і гра продовжується.


 Детектив 

Учні стоять в колі. Один із дітей виходить в коридор. У той час діти мають обрати одного лідера, який показуватиме рухи. Лідер починає рухатись і показувати чудернацькі рухи, інші повторюють усе за ним. Той учень, який в коридорі (детектив), повертається до класу і встає в центр кола. Через пару хвилин лідер міняє рухи, наприклад, аплодує в долоні, а інші повторюють знову за ним. Детективу потрібно з’ясувати, хто із учнів є лідером. У процесі гри він має право отримати три підказки. Потім лідер і детектив знову вибираються для нової гри.


Безкінечна історія 

Під час цієї гри учні можуть сидіти за партами, адже усе, що їм потрібно, це трішки фантазії для створення власної історії. Учитель починає першим, наприклад: «Колись троє дітей пішли гуляти до лісу…». Учні по черзі додають одне речення з новими деталями до історії. Гра не завершиться до тих пір, поки всі учні не візьмуть участь. Вуаля, і ваша неперевершена історія готова!


 Lego – гра 

Перед початком гри учитель створює довільну конструкцію з Lego або з інших ігрових блоків. Учні діляться на команди по чотири або п’ять людей, і кожній команді дається однакова кількість таких блоків. Щоб почати гру, учитель показує зібрану конструкцію учням. Кожному члену команди дозволено підійди і роздивитись її впродовж 10 секунд. Як тільки учасник повертається до команди, у нього є 25 секунд, щоб розповісти команді про те, із скількох деталей конструкція складається і як її зібрати. Після чого команді дається лише хвилина, щоб зібрати конструкцію. Якщо за одну хвилину команда не справляється із завданням, один із її учасників знову може піти і подивитися на готову конструкцію, повернутися до команди і знову приступити до виконання завдання. Гра продовжується до тих пір, поки одна із команд не збере конструкцію першою.


Нагадаємо, нещодавно “Всеосвіта” поділилася цікавими розробками для НУШ, які допоможуть їм підготуватися швидко рахувати. 

Посилання на We Are Teachers: https://www.weareteachers.com/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти