Тонкощі виховання дітей в королівських родинах

Королівські сім’ї не рідко зв’язані давніми правилами та традиціями у всьому. Та сучасні члени монарших родин все частіше нехтують правилами.

Велика Британія: МакДональдз та шорти в будь-яку погоду

Британська монархія одна з найстаріших у світі, й деякі правила там діють вже сотні років. Наприклад, хлопчики з королівської родини до 8 років мають всюди та завжди з’являтися в шортах. Також королівська родина не може грати в «Монополію». Проте з часом члени королівської родини починають порушувати правила та виховують своїх дітей більш вільно. Ще принцеса Діана постійно обіймала своїх синів на публіці, хоча це суворо заборонено в королівській родині. Вона також водила принців у МакДональдз. Схожу модель виховання обрала й Кейт Міддлтон – вона дозволяє своїм дітям бешкетувати та веселитися, бо вони ж діти.

Норвегія: бешкетництву так!

Кронпринц Норвегії Хокон та його дружина Метте-Маріт мають двох дітей: Інгрид Олександра та Сверре Магнус. Якось Інгрид зізналася, що коли була маленькою, навіть не знала, що вона принцеса та спадкоємиця престолу. Діти ходили в державні дитячі садки та школи. Молодший Сверре часто бешкетує та корчить смішні гримаси. Його інколи навіть називають головним бешкетником королівського двору. Одного разу на церемонії на честь дня народження короля Харальда маленький принц навіть почав танцювати.

Швеція: тільки реальне життя, але з ютубом

Син нинішнього короля Швеції Карл Філіп та його дружина Софія виступають категорично проти соцмереж, а інколи й проти ґаджетів взагалі. Вони навіть написали книгу «Довідник для інтернет-батьків». В книзі вони розказали про кібербулінґ, сексинг та інші небезпеки для дітей в мережі. Крім того значну увагу вони приділили питанням відстежування реальності. Принц та його дружина радять обмежувати час, що діти проводять в мережі.

Кронпринцеса Швеції Вікторія та її чоловік Даніель також виховують своїх дітей в реальності. Вони залучають їх до спілкування із усіма верствами населення. Зокрема, Вікторія з усією сім’єю відвідують притулки для безхатьків, дитячі будинки та школи, проблемні сім’ї. Проте, на відміну від своїх королівських родичів, сім’я кронпринцеси не така категорична щодо інтернету – відео з їхніми дітьми можна знайти навіть на ютубі. Так королівська родина намагається бути максимально відкритою для людей.

Данія: навчання та спорт

У спадкового принца Данії Фредеріка та його дружини Мері четверо дітей. Подружжя відоме своїми ліберальними принципами у вихованні. Монарші діти можуть бешкетувати (на те вони й діти) та навіть інколи пропускати школу. Школи, які відвідують діти принца – державні. І возить їх до школи мати, на велосипеді. Королівська сім’я дуже відкрита до світу та до своїх підданих. Вони часто беруть участь у відкритих спортивних змаганнях.

Нідерланди: подалі від камер

Король Нідерландів Віллем-Александр та його дружина Максима мають трьох доньок. Головний принцип виховання в цій родині – у дітей має бути щасливе дитинство. Дівчата вчаться у звичайній школі та товаришують із однолітками. Та головне правило короля щодо виховання – приватність. Віллем-Александр впевнений, що неможливо стати хорошим монархом, якщо у тебе не було щасливого дитинства. Тому королівське подружжя оберігає своїх дітей від надмірної уваги журналістів. Якось вони навіть подали до суду на всесвітнє новинне агентство Associated Press, бо ті зробили та опублікували фотографії королівської сім’ї на відпочинку.

Іспанія: китайський та балет

Дві доньки іспанського короля Феліппе та його дружини Летиції ведуть по-справжньому королівське життя. Вони відвідували дитячий садочок для дітей іспанської Королівської гвардії. Потім вони перейшли до престижної школу, що відвідував їхній батько. В них є заняття із королівського етикету та балету. Всі королівські діти говорять кількома мовами. Зокрема, принцеса Елеонор знає англійську, французьку, вчить арабську та мандаринську. Для королівських дітей також необхідно знати не тільки рідну мову, але й мови меншин, наприклад, баську. Королівських дітей не вельми балують та виховують в них любов та повагу до всіх.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
0
2
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!