Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
21402
14 березня 2020 о 13:56

Тест: вгадай постать з фото

На час карантину ми придумали для вас ще один тест. Та ще й не дуже легкий. Спробуйте себе!

На карантині в освітян з'явилося трохи вільного часу. Й ми пропонуємо вам перевірити себе на нашому тесті про видатних українських діячів. 

Родзинка тесту в тому, що вам треба вгадати цих діячів лише за фото. Для кого це може не бути проблемою. А комусь доведеться сушити собі мізки. Адже деякі люди погано запам'ятовують обличчя.

Нумо перевіряти себе!

 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.