ТЕСТ: Вгадай мультфільми за допомогою Emoji

Як давно ви дивилися мультфільми? А впізнаєте мультики за допомогою емодзі?

Емодзі вже давно стали частиною електронного спілкування. Найчастіше ними користуються саме підлітки та молоді люди. А дехто навіть текст може скласти виключно з таких символів-картинок.

І ми пропонуємо вам після робочого дня трохи відпочити та помізкувати над тим, які мультфільми ми закодували через емодзі. Долучайте до цього тесту ваших друзів, дітей, учнів та згадуйте чудові мультфільми!


А коли дасте відповіді на всі запитання, і вам захочеться чогось складнішого, завітайте сюди: https://vseosvita.ua/news/test-vhadaite-knyhu-za-emodzi-14476.html

Подейкують, що це ледь не найскладніший тест на “Всеосвіті”.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

8911
15.04.2020 00:00:00

Всеосвіта дарує

Три iPhone 12

+20 крутих призів з нашого фірмового магазину

до закінчення залишилось
00
00
00
00