Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
12243
11 травня 2020 о 10:09

ТЕСТ: Про все на світі

Всі ці теми ми вчили ще в школі. Але чи пам'ятаємо ми їх досі? В третій вихідний саме час це перевірити.

Ми підготували для вас тест, що охоплює хімію, фізику, анатомію, біологію, історію, літературу, українська мову, географію та навіть правознавство.

Цей тест займе у вас не більше 15 хвилин. Проте дасть змогу згадати (чи дізнатися) багато цікавих загальних фактів зі шкільної програми.

Цей тест ви можете пройти разом з сім'єю. Влаштуйте, наприклад, гру: хто швидше дасть відповіді на всі питання, у кого буде вищий результат, хто сильніший в якій галузі.

І не забувайте дивитися роз'яснення до відповідей на запитання!

А після тесту завітайте до нашого розділу на ютубі, де ми робимо для вас короткі відеоролики про різні цікавинки з різних галузей.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.