Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Розробки
20732
22 листопада 2018 о 19:21

“Тепломір настрою” для вашого класу у стилі НУШ

Завантажуйте дизайнерські розробки цілком безкоштовно та прикрашайте ними свій клас!

“Тепломір настрою” – це нова розробка “Всеосвіти”, яка яскраво доповнить куточок настрою у вашому класі. Кожен з чотирьох тепломірів не лише стане чудовим помічником у розвитку навичок емпатії в школярів, а й стане окрасою будь-якого тематичного осередку! Персонажі “Тепломіра настрою” мають різні вирази обличчя, що дозволить дітям провести паралелі, якнайкраще зрозуміти власний настрій.

Завантаження цілком безкоштовне!

Ми створили 4 різні дизайни “Тепломіра настрою”. Ви можете обрати саме той, який найбільше припав вам до вподоби, або ж використовувати всі дизайни, щоб постійно урізноманітнювати змінний тематичний осередок класу.

  • “Смайлики-кучерявчики”
  • “Смайлики-пухнастики”
  • “Монстрики”
  • “Ворони”

 


Посилання для завантаження: https://vseosvita.ua/library/teplomir-nastrou-89929.html

Запропонуйте дітям щоранку клеїти наліпки на “Тепломір настрою”. Окрім цього, ви можете обговорити з ними вирази обличчя кожного з персонажів та спробувати виразити ті ж самі емоції за допомогою інших інтерпретацій міміки.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.