Чернігів

Танець школярки з партнером на інвалідному візку викликав фурор

Пара юних танцюристів, яким заборонили виступати у чернігівському колегіуму, зірвала овації на випускному в ліцеї №15.

Зо два тижні тому на Чернігівщині розгорівся конфлікт – двом талановитим танцюристам – Даниїлу та Єві адміністрація колегіуму №11 заборонила виступати на випускному вечері у зв’язку з тим, що хлопець на інвалідному візку.

Даниїл Гірчук та Єва Шестак є бронзовими призерами України. До випускного пара готувалась кілька місяців, щодня відточуючи майстерність. Після переговорів дирекція закладу дозволила виступати танцівникам, однак діти від такої пропозиції відмовились. Даниїла та Єву підтримала чимала кількість школярів Чернігівщини та навіть незнайомі люди. А ще їх запросили виступити у закладі, де навчається Даниїл – у ліцеї №15, передає телеканал Новий Чернігів. 

Сьогодні мене переповнюють емоції, бо наче випускний у мене був вчора, але сьогодні багато людей прийшло нас підтримати і таке відчуття, як наче він у нас вдруге, – поділилась емоціями Єва Шестак.

Підтримує юних танцівників і директорка ліцею Олена Жовтопляс:

Відчуваю гордість, бо Даня бере участь у кожному святі. Щороку ми вшануємо переможців предметних олімпіад, і загалом всіх дітей, які чогось досягли і серед них є обов’язково Даня.

Запальний танок настільки сподобався глядачам, що пара отримала бурхливі овації. Пропонуємо і вам переглянути виступ талановитої пари (додивіться відео до кінця): 

Нагадаємо, школярі записали пісню та зняли відео про насильство в школі. 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.