Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

25 січня 23:02
33 0

⚠️ Ситуація з кібератакою досі не розголошується

Впроваджуючи вимога для отримання КСЗІ ми мусили перенести частину Всеосвіти в український дата-центр. 

Ми обрали надійний дата-центр в Україні, один з найкращих в Україні. Підхожих для нас всього три, бо є вимоги КЗСІ. 

🔓 Відповідно до вимог КЗСІ ми не можемо виносити дані за захищений контур, саме тому щоденні бекапи до журналів у нас зберігаються у цьому ж дата-центрі, але на іншому сервері. 

Ми не маємо зараз доступів до обладнання, щоб перевірити в якому стані знаходяться наші дані. В дата-центрі працюють спеціалісти CERT-UA (Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України), доступів наразі не надають нікому, телефоном запевняють, що їхні спеціалісти працюють над відновленням, жодних строків не дають.

❗ Проте, у нас все ж таки є певні бекапи. На 100% збереглися всі дані за попередні роки до грудня 2023 року включно і перший тиждень січня 2024. Щодо даних за останні три тижні, нам потрібно отримати доступ до обладнання, щоб вже наші спеціалісти оцінили їх цілісність.

Нагадуємо, що Всеосвіта, це складний по структурі портал з розподіленою та горизонтально масштабованою архітектурою. Абсолютна більшість наших сервісів продовжують працювати без перебоїв, не працюють тільки сервіси пов'язана з Електронними журналами. 

Дякуємо вам за розуміння та підтримку❤️.