і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Світ на долонях: 3 дивовижні ідеї для пізнання світу за допомогою Google Earth

Хочете запропонувати дітям величезний майданчик для вивчення нового? Як щодо всієї Землі в красивих 3D-мапах!

Google Earth – це неймовірна, безкоштовна платформа, яка є, водночас, неординарним додатком для використання заради цікавості та бездоганним інструментом для навчання. Google Earth допоможе насолодитись відкриттями нових країн, міст, визначних пам’яток архітектури та надзвичайних природних пейзажів, адже сервіс надає доступ практично до необмеженої кількості зображень та знань.

У цьому матеріалі ви знайдете 3 чудові ідеї як ви та ваші учні зможете розширювати свої знання про наш світ за допомогою цієї програми. Сподіваємось, вона надихне дітей не лише на виконання цікавих завдань, але й на використання програми як точки відліку вивчення природи, географії, історії, математики, освоєння космосу та безліч іншого!


 Дослідіть свій район 

Google Earth чудово підходить для вивчення свого міста та сусідніх населених пунктів. В поле «Пошук» введіть власну адресу – і все, вас перенесено до вашого будинку.

Довідка:
Аби відкрити поле «Пошук», натисніть на панелі ліворуч піктограму у вигляді лупи.

В правому нижньому куті розміщені інструменти, серед яких є зображення силуету людини. Затиснувши його лівою кнопкою миші, ви активуєте режим перегляду вулиць. Блакитним кольором додаток виділить області, доступні для перегляду. Для того, щоб переглянути панораму, необхідно перетягнути фігурку на місце на мапі, позначене блакитним. «Пройтися» вулицями ви зможете за допомогою кнопок клавіатури або натискаючи на стрілки комп’ютерною мишкою. Зменште масштаб перегляду і подивіться, як виглядає ваша околиця з неба.

Діти можуть використати програму Google Earth, аби дослідити місцеві райони з висоти пташиного польоту.

Нехай ваші учні зазначать, які магазини вони помітили, де знаходяться будинки їхніх друзів чи рідних. А як щодо того, щоб знайти місцеві пам'ятки? Вони ж, певно, вже відвідували краєзнавчий музей, а отже, точно пам’ятають визначні місця свого міста.

Це допоможе зрозуміти, що таке масштаб та пропорції, також вплине на розвиток орієнтування на місцевості.


 Вид з верхівки Евересту 

Однією з найбільш класних можливостей, що надає програма Google Earth – це перегляд пейзажів. У містах ця функція працює як перегляд вулиць за допомогою Google Maps, що передає фотографічним методом вигляд місцевості. Однак, з цим додатком ви зможете побачити пейзажі найвіддаленіших точок Землі.

Google Earth дає можливість побачити, як виглядає вершина гори Еверест у високій роздільній здатності. У цьому разі зображення є лише стандартним зображенням, переданим супутником та переведеним у 3D-модель, однак все одно це виглядає досить круто.

Змодельоване зображення Джомолунгми та навколишніх гірських хребтів. Непогано! Чи не так?

Нехай діти шукають Еверест на пласкій мапі, потім спробують знайти в Google Earth  за допомогою підключеного режиму 3D. Також ви зможете переглянути панораму зі станції Everest Base Camp IV – це фото панорами, зробленої найближче до верхівки гори. Щойно ви здійснили найпростіший підйом на Еверест! Використовуйте стрілки ліворуч/праворуч, щоб помилуватися видом з гори.


 Моделі відомих пам’яток світу 

Сьогодні Google Earth сповнена яскравими 3D-моделями найпопулярніших пам’яток, які дозволяють повністю передати вигляд будівлі та інші орієнтири. Багато з них допоможуть під час вивчення історії та географії.

Ось деякі визначні пам'ятки, які варто відвідати (знайти їх вам допоможе поле пошуку додатку):

  • Ейфелева вежа (The Eiffel Tower);
  • Лондонське оглядове колесо (The London Eye);
  • Бурдж Халіфа – найвища будівля світу (The Burj Khalifa);
  • Статуя Христа у Ріо-де-Жанейро і навіть побачити вид, який щоранку бачить Христос, прокидаючись (Christ the Redeemer);
  • Заборонене місто в Пекіні – найбільший палацовий комплекс світу (The Forbidden City in Beijing);
  • Білосніжний Тадж-Махал (The Taj Mahal);
  • Сіднейський оперний театр (The Sydney Opera House);
  • Букінгемський палац (Buckingham Palace);
  • Базиліка св. Петра у Ватикані (St. Peter’s Basilica).
Здається, ніби ти став птахом і бачиш цей неймовірний світ у польоті.

Посилання на Вrightpips: http://www.brightpips.com

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти