Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Порядок передавання документів на зберігання до архіву закладу освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
3937
30 листопада 2021 о 15:08

Студенти скаржаться на експлуатацію: в університеті Поплавського змушують агітувати школярів до вступу у виш

Студенти розповіли, що 15 балів з оцінки за практику становить саме агітація випускників.

Студенти Київського національного університету культури та мистецтв та Київського університету культури поскаржилися в одній із соцмереж, що їх змушують агітувати школярів вступити до цих університетів. Таким нібито є завдання на практиці. Про це повідомляє Обозреватель.

Відповідне відео, у якому студенти обговорюють з викладачами навчальну практику, розмістив користувач під ніком infagto у мережі TikTok. За словами студентів, 15 балів з оцінки становить саме агітація випускників.

Переглянути відео: https://vse.ee/bfde

Ситуація: ми, студенти другого курсу КНУКіМ та КУК, розпочали проходити практику. Нам заявляють, що 15 балів із загальної оцінки становить агітація школярів на вступ. Це примусова експлуатація студентів: або робиш, або максимум отримуєш 85 балів, – йдеться у відео.

На кадрах відео показано спілкування студентів з викладачами в онлайн-форматі через ZOOM. Воно звучало так:

– У мене зараз відкриті критерії оцінювання практики студентів. В офіційному документі, який ви надіслали, немає такого пункту, як «приведи друга». Це просто додаткові оцінки?

– Допишемо.

– Тобто «приведи друга» – це офіційна складова наших ста балів?

– Так.

– І якщо я не приведу вам друга, то це мінус 15 балів?

– Точно.

У кінці відеозапису зображено голосове повідомлення, ймовірно, однієї зі студенток, яка розповіла, що за відмову від агітації викладач пригрозився ставитися «прискіпливо».

КУКівці теж збунтувалися. Наразі викладач їм погрожує тим, що прискіпливо дивитиметься щоденники, знаходитиме помилки. Каже, що все буде розписано червоною ручкою, якщо не хочете йти агітувати школярів, – розповіли у відео.

Нагадаємо, Київський університет культури відкрив «перший в Україні та світі» факультет TikTok. Після його закінчення випускники отримають спеціальний диплом. 

Вас також може зацікавити: Вступ-2022: нові умови прийому до закладів вищої освіти

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.