Студентів на літо виганяють з гуртожитків - нардепка звернулася до МОН

1311
25 червня 2020 о 20:47
Народна депутатка Юлія Грішина звернулася до Міносвіти з проханням не виселяти студентів із гуртожитку під час літніх канікул.

Студентів денної форми навчання, які закінчують невипускні курси та проживають на постійній основі в гуртожитках, деякі заклади вищої освіти відмовляються залишати там на літо. Про це на своїй сторінці у фейсбуці заявила народна депутатка Юлія Гришина:

Наближається пора літніх студентських канікул. А разом з нею - проблеми з роботою університетських гуртожитків. Студентам денної форми навчання, які закінчують невипускні курси та проживають на постійній основі в гуртожитку, деякі ЗВО відмовляють залишитися там на літо за відсутності у них статусу пільгової категорії населення.

Депутатка у відкритому листі звернулася до ексочільниці МОН Любомири Мандзій, з проханням вжити необхідних заходів, аби ці студенти мали змогу залишитися на період літніх канікул у своїх гуртожитках без загрози їх виселення. З дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

Основна мотивація такої поведінки керівництва закладів вищої освіти, як вбачається зі звернення, полягає у тому, що в умовах карантинних обмежень та поширення коронавірусної хвороби студенти не мають перебувати у гуртожитках з метою запобігання розповсюдження вірусу.

Водночас, єдиним документом, який вводить обмеження на правила перебування у гуртожитках, є Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в закладах, що надають послуги з розміщення на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, затверджені Постановою головного державного санітарного лікаря України № 36 від 06.06.2020 року. Даним документом заборони щодо проживання і перебування студентів, які проживають у гуртожитках на постійній основі, на час літніх канікул не передбачається, - йдеться у документі.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00