Штучний інтелект допомагає писати казки

Головною метою його використання, було прагнення написати казку в стилі Братів Грімм.

Штучний інтелект – це вже не новинка і не екзотика, а важлива складова функціонування та розвитку сучасних технологій. Спектр його використання з кожним днем все більше розширюється, в тому числі, й на сферу літератури та освіти. Він вже проявив себе в ролі викладача та поета, а від нещодавна, він ще й допомагає створювати казки.

«Botnik» – це спільнота письменників, художників та розробників, що використовують машини для розробки різних проектів. Нещодавно вони спробували писати літературні твори за допомогою штучного інтелекту. Насамперед, вони розпочали із створення казки, подібної до історій відомих німецьких авторів  - братів Грімм.

Учасники проекту використовували «Voicebox» – програму, що після опрацювання тексту пропонує свої слова та формулювання, які відображають зміст вхідного матеріалу. За допомогою цієї диво-програми, було проаналізовано казки братів Грімм, після чого програма запропонувала свій перелік ключових фраз – найпоширеніших слів та їхніх послідовностей, які використовували німецькі казкарі.

Слова, запропоновані програмою, були перевірені та оброблені ще в декілька етапів, адже необхідно було зробити казку якомога більше «гріммівською», і головним внеском авторів було надання словам та абзацам більш вдалої послідовності, ніж це було зроблено машиною, – зазначив Джеймі Брю, генеральний директор «Botnik».

Після того, як відбулося літературне опрацювання запропонованих речень працівниками «Botnik», з’явилася казка під назвою «Принцеса і лисиця». Словесні пропозиції штучного інтелекту надали цій історії форми та стилю, притаманного творам братів Грімм. В казці йдеться про лисицю, яка вміє розмовляти та допомагає синові старого млинаря врятувати принцесу від одруження з чоловіком, якого вона не кохає. На щастя, на відміну від традиційних закінчень казок Братів Грімм, ця казка має позитивний кінець!

Ми робимо для братів Грімм те, що робив «Парк Юрського періоду» для динозаврів, – сказав Майкл Актон Сміт, співзасновник компанії «Calm». – Ми повертаємо їх з мертвих за допомогою сучасної науки.

Посилання Видавнитво Старого Лева: https://starylev.com.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.