Новини
880
18 грудня 2020 о 16:46

«Стоп, Шкарлет!»: під стінами ВР відбувся мітинг проти новопризначеного міністра освіти

Основна вимога студентів – скасувати результати голосування й не призначати Сергія Шкарлета очільником МОН.

Сьогодні, 18 грудня, під стінами Верховної Ради відбувся мітинг студентів проти новопризначеного міністра освіти Сергія Шкарлета.

Учасники акції вимагали скасувати результати голосування. Адже, за словами народної депутатки Інни Совсун, за теперішнього очільника МОН кнопкодавили. Це означає, що під час засідання ВР не всі депутати були на своїх робочих місцях.

Наша основна вимога зробити так, щоб ті голоси, які були вчора неправомірно зараховані без присутності депутатів, скасували, – мовив до активістів Сергій Репік, Голова Секретаріату Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Людина, в роботах якої виявлено понад 70% плагіату, не повинна відповідати за освіту, висловив думку один з учасників мітингу та студент Олімпійського коледжу Богдан Грицай.

Окрім плакатів з гучними підписами та виступами активістів, студенти показали невеликий перформанс. Розірвали свої заліковки та викинули їх у так званий «смітник освіти». 

Проти Сергія Шкарлета виступили й нардепи, блокувавши трибуну з плакатами: «Шкарлет – плагіатор», «Шкарлет – нелегітимний міністр».Ще одна акція протесту, організована Студентським парламентом КНУ ім. Т. Г. Шевченка, відбудеться 21 грудня о 18:00 годині під Офісом Президента України.

Читайте також:

«Сергій Шкарлет висловлював небезпечні ідеї, які загрожують здобутим досягненням і реформам», – Лілія Гриневич про нового очільника МОН

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?