Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Можливості платформи Jimu Robot для викладання освітньої робототехніки
»
Взяти участь Всі події

Стартувала акція «Методичне літо»: призовий фонд - 50 000 грн.

Щотижня призовий фонд складає 2 500грн. Кожен лауреат акції «Методичне літо» отримає грошову винагороду - 5 000 грн.

Команда «Всеосвіти» ретельно підготувалась до гарячого сезону, готуючи нові цікавинки для освітян. Обіцяємо, це літо буде дивовижним і навіть карантин не стане на заваді отримати море задоволення. Але всілякий відпочинок має приносити максимальну користь. І ми ділимось способом, який допоможе насолоджуватись літом та не забувати про самореалізацію.  

З радістю повідомляємо про старт акції «Методичне літо» з призовим фондом – 50 000 гривень!

«Методичне літо»

Для участі в акції «Методичне літо» потрібно завантажувати власні методичні матеріали. Щотижня рейтинг формуватиме 10 переможців, які стануть щасливими володарями персональних нагород й грошових призів. Але, найголовніший і найприємніший бонус – 5 000 гривень та Подяку – отримають три лауреати акції «Методичне літо».

Терміни проведення акції: з 1 червня до 30 серпня - щотижня.

* Рейтинг фіксується  опівночі з неділі на понеділок. До рейтингу зараховуються матеріали, додані з 00:00:01 понеділка до 23:59:59 неділі.

Хто може брати участь в акції: брати участь в акції можуть виключно педагогічні працівники. Зверніть увагу! Під час участі в акції адміністрація порталу може запросити документальне підтвердження (у разі сумнівів) учасника.

Яку кількість методичних матеріалів можна завантажувати? До бібліотеки можна завантажувати необмежену кількість власних методичних матеріалів. Не можна завантажувати методичні матеріали, які раніше вже були додані у бібліотеку, або видалені для повторного завантаження. Якість доданих матеріалів буде ретельно перевірятися методичною службою "Всеосвіти".

Зверніть увагу! Усі матеріали додатково перевірятимуться автоматичним аналізатором. Після перевірки методичні матеріали отримають певний статус:

- матеріал зарахований;

- неможливо оцінити якість матеріалу; (Не хвилюйтеся, це може бути тимчасово)

- матеріал не пройшов перевірку; (Це також може бути тимчасово)

- матеріал на перевірці. (Після перевірки матеріал отримає один зі статусів)

Автоматичний аналізатор перевіряє матеріали у текстовому форматі, в яких понад 1 000 символів;

  • презентації, в яких понад 7 слайдів;

  • архіви, в яких понад 7 матеріалів.

Система не перевіряє відео, зображення чи звукові файли. Якщо документ не пройшов перевірку або отримав статус «неможливо оцінити якість матеріалу», або «матеріал не пройшов перевірку», ви можете відредагувати його. 

Щотижня в акції буде 10 переможців, які отримають такі призи:

  • 1-ше місце – Диплом призера + 1 000 гривень; (Зайняти 1 місце можна лише один раз)

  • 2-4 місця – Диплом призера + 300 гривень;

  • 5-10 місця – Диплом призера + 100 гривень.

Обговорення

Головний подарунок – 5 000 гривень!

Наприкінці акція і після завершення всіх тижнів адміністрацією проєкту буде визначено 3 головних переможцілауреати акції «Методичне літо», які отримають грошову винагороду в розмірі 5 000 гривень і дипломи. Визначення щасливчиків буде відбуватись з-поміж головних переможців тижнів та призерів. Головним критерієм буде не кількість, а якість завантажених матеріалів в період акції (з 1 червня до 30 серпня).

*Кількість лауреатів може бути збільшена.

Після того, як учасник став переможцем тижня, участь в наступних тижнях стає неможливою, але він стане претендентом на звання лауреата акції «Методичне літо» з головним призом.

Важливі нововведення!

Відтепер ви самостійно контролюєте якість матеріалів, на кожен з яких ви можете поскаржитись. Кожна скарга буде розглянута адміністрацією сайту.

Користувачі, які неодноразово будуть порушувати правила додавання матеріалів та додаватимуть плагіатні матеріали – будуть виключені з рейтингу до кінця завершення акції.

Під час участі в акції адміністрація може надіслати користувачам запит на підтвердження особистих даних (наприклад, надати довідку з місця роботи).

Готові увірватися в літо разом зі «Всеосвітою» і скористатися унікальним шансом? Ми готові дарувати вам подарунки і з нетерпінням чекаємо вашої активної участі! 

Бажаємо всім учасникам чесної перемоги й натхнення!

 Взяти участь

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.