Новини
1477
27 липня 12:08

Сьогодні коледжі опублікують рейтинги вступників-дев’ятикласників

Абітурієнтів зараховують до коледжів на основі вступних випробувань, зокрема за співбесідою, творчими конкурсами, а також за квотами-1 та квотами-2.

Сьогодні, 27 липня, заклади фахової передвищої освіти оприлюднять рейтингові списки абітурієнтів на основі 9 класів. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

У #МОН зазначають, що такі особи вступають до коледжів на основі вступних випробувань (зокрема за співбесідою, творчими конкурсами, квотами-1 та квотами-2).

Рейтингові списки формуються із зазначенням рекомендацій до зарахування на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією з повідомленням про отримання чи неотримання ними права на здобуття фахової передвищої освіти за державним або регіональним замовленням.

Коледжі мають змінити статуси заяв вступників у Єдиній державній електронній базі з питань освіти зі статусу «Допущено до конкурсу» на статус «Рекомендовано на бюджет».

Далі, вступники, які отримали рекомендації до зарахування, мають подати особисто оригінали документів до приймальної комісії закладу не пізніше 12:00 години 29 липня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням відбудеться не пізніше 18:00 31 липня. Зарахування вступників на контракт відбудеться не пізніше 3 серпня, додаткове зарахування – не пізніше 31 серпня.

Переведення на вакантні місця державного (регіонального) замовлення осіб, які зараховані на контракт на основі базової загальної середньої освіти, буде здійснювати не пізніше 9 серпня 2021 року.

Вас може зацікавити: Вступ-2021: які університети та спеціальності найпопулярніші серед вступників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.