+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Школа із сіна: чим здивував дизайн навчального закладу в Африці

Індійське архітектурне бюро розробило концепцію школи, основними матеріалами для якої стануть дерево та сіно.

У гонитві за сучасними тенденціями та вимогами до зовнішнього і внутрішнього вигляду освітніх закладів, архітектори з усього світу намагаються розробити найоригінальніший проект школи, яка б поєднувала у собі креативність, зручність та функціональність.

Республіка Малавія, що на південному сході Африки, відтепер може похвалитися дивовижною архітектурною спорудою, в якій навчатимуться учні середніх класів. Концепцію унікальної школи розробило індійське архітектурне бюро Nudes, відоме своїм проектом міського кафе Cardboard у центрі Мумбая. Весь інтер’єр будівлі (меблі, стіні та навіть плафони) зроблений з картону – матеріалу, що повністю розкладається та, до того ж, чудово поглинає звуки.

За подібним взірцем спроектована і африканська школа – з модульних дерев’яних конструкцій та звичайнісіньких снопів сіна. В освітньому закладі планують розмістити декілька класів, офісні кімнати, комп’ютерні класи, бібліотеки, лабораторії та, крім того, житлові приміщення для учнів і викладачів.

Останній пункт особливо важливий, адже велика кількість місцевих дітей мають труднощі з постійним місцем проживання проживанням, або воно знаходиться занадто далеко від школи.

В майбутньому освітній заклад передбачають обладнати простором для тварин та сільського господарства. Надзвичайно світла, затишна і майже неоглядна, школа має привабити до себе учнів і мотивувати їх до вивчення різноманітних наук.

Посилання на «Територію» у Фейсбуці: https://www.facebook.com/pg/terytoriya14

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти