Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування цінностей у дітей дошкільного віку під час ігрової активності на свіжому повітрі
»
Взяти участь Всі події
Новини
1834
20 грудня 2021 о 17:13
pdf Роздрукувати

Скільки коштуватиме пробне ЗНО у 2022 році?

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

У регіональних центрах оцінювання якості освіти визначилися з вартістю пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Так, ціна коливається в межах від 213 гривень до 309 гривень й різниться за областями.

Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.

Такий розкид пов’язаний з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у тому чи тому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо, – пояснили в #УЦОЯО.

Нагадаємо, що зареєструватись для участі у пробному #ЗНО можна буде впродовж 5-22 січня 2022 року, на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Дати проведення пробного ЗНО:

  • 19 березня – українська мова, українська мова і література;

  • 26 березня – історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Також чудово підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання допоможе Тренажер підготовки до ЗНО від «Всеосвіти». Це сучасний онлайн-сервіс, який не лише перевіряє теоретичні знання, а й допомагає набути практичних навичок. Регулярні заняття з тренажером натренують розум, пам'ять та допоможуть позбутися страху перед тестуванням.

Ознайомитись з тренажером: https://vseosvita.ua/zno

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: «Путівник учасника ЗНО-2022»: УЦОЯО надав відповіді на найпоширеніші запитання про тестування

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.