і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Skibidi-challenge від українських школярів

Кумедна пародія і відео-привітання від учнів гарантовано піднімуть вам настрій.

Завдяки YouTube будь-яка людина може миттєво стати зіркою Інтернету. При цьому, не обов’язково мати багато підписників чи круту камеру для створення відео, головне – бажання знімати креативні відео. 

Головні герої сьогоднішньої статті – звичайні українські школярі, які знімають кумедні пародії і відео-привітання. Ми не могли оминути їхню творчість стороною, тож хочемо поділитися цим із нашими читачами.

Лише 2 місяці тому у з’явився неординарний кліп гурту Little Big на пісню «Skibidi». Цей трек напрочуд швидко став популярним та зібрав 120 млн переглядів і понад 165 тисяч коментарів. Творці відеокліпу оголосили про такий собі челендж – викладати відео з танцем із кліпу. До цієї ініціативи долучилися як діти, так і дорослі, але на особливу увагу заслуговують відео українських школярів.

«Нечепурики» – Скібіді в школі (пародія)

Знайомтесь із творцями каналу «Нечепурики», створений кілька місяців тому. Популярність цього каналу швидко стала зросла завдяки відзнятій пародії на популярний кліп. 6 млн переглядів і понад 23 тисячі підписників – хороший старт як для початківців, правда ж? Після феноменального успіху пародії, школярі випустили нове відео, в якому відповідають на запитання підписників і пояснюють, як саме знімали свій кліп.

Одна із головних героїнь кліпу, Катерина, зазначає, що процес знімання пародії тривав два дні. Зйомки сподобались усім учасникам відео, адже це дійсно було весело і незабутньо. Ми певні, що після перегляду цього відео у вас покращитися настрій. До речі, на цьому творчість юних школярів не завершилась. Наразі вони продовжують знімати різноманітні веселі відео, а їхній канал набуває все більшої популярності. Пишаємось талановитою дітворою та чекаємо від них нових оригінальних відео. 

«Life School» – Привітання з Новим роком

А ви знаєте, як ще оригінально можна привітати друзів чи близьких з Новим роком? Ми віднайшли веселе відео-привітання від п’ятикласників. Святково вдягнені у розкішні сукні та костюми, учні стоять біля дошки, виголошують привітання та починають танцювати танець Skibidi. Відео заряджає лише на позитив, переконайтесь самі:)

Переглянути відео за посиланням: https://goo.gl/ZpC3YK


Нагадуємо, нещодавно “Всеосвіта” розповідала про вінницьких школярів, які переспівали відомий хіт. 

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти