Школи у Києві не переходитимуть на дистанційне навчання, – КМДА

Наразі у столиці на карантин закрито 8 шкіл.

Попри напружену ситуацію з поширенням коронавірусу, у Києві місцева влада не планує переводити школи на дистанційний формат навчання. Про це Київська міська державна адміністрація повідомила у своєму телеграм-каналі.

Наразі у столиці на карантин закрито 8 шкіл. На дистанційному навчанні перебувають 436 класів у 133 школах через захворювання педагогів та учнів. Після канікул до навчального процесу в режимі офлайн повернулися учні 428 закладів освіти Києва. Згідно з новим розподілом на епідеміологічні зони, столиця як і раніше знаходиться у «помаранчевій зоні».

В Одесі, яка також отримала «помаранчевий рівень», діти повертаються до шкіл 2 листопада (понеділок). Однак перед цим батьки мають повідомити класних керівників про стан здоров’я своєї дитини. Це пов’язано з тим, що класи закриваються на карантин точково, якщо хворіє 20% дітей. Як пояснила директорка Департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич, йдеться про всі вірусні захворювання.

За бажанням батьки можуть записати дитину до так званої дистанційної школи, щоб продовжувати навчатися онлайн.  


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Одним канікули, іншим уроки: в яких містах діти повернулись за парти, а в яких ще відпочиватимуть

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.