Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Шкільні олімпіади проведуть у звичні терміни

Перший етап відбудеться вже в жовтні поточного року.

Попри дію воєнного часу, Міністерство освіти і науки планує шкільні предметні олімпіади провести у звичні терміни.

Відповідний наказ МОН підписав міністр освіти Сергій Шкарлет.

Згідно з документом, перший етап олімпіад має відбутись протягом жовтня.

Зазначається, що, відповідно, другий етап МОН планує провести протягом листопада-грудня 2022 року.

Третій етап має бути проведений у січні-лютому 2023 року.

Окрім того, наказ затверджує граничну кількість учасників учнівських команд від кожної області з кожного предмету під час IV етапу Всеукраїнських олімпіад.

Документ містить перелік областей, на базі яких планується проведення Всеукраїнські олімпіади в 2022/2023 навчальному році.

Нагадаємо, проведення уроків під час війни потребує великих зусиль і витримки сучаного вчителя. Тож кожному освітянину стануть у нагоді поради, як дієвіше та результативніше організувати дистанційні або змішані уроки під час воєнного стану.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.