Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

13 жовтня 2020 о 18:23

Шкільні канікули – з 15 жовтня: уряд затвердив рішення

У наступний період можливий перехід на дистанційне і змішане навчання.

Сьогодні, 13 жовтня, на позачерговому засіданні уряду ухвалено рішення:

  • рекомендувати ЗЗСО встановити канікули з 15 до 30 жовтня, у наступний період можливий перехід на дистанційне і змішане навчання з урахування епідеміологічної ситуації;

  • закладам професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти – перейти з 15 жовтня до 15 листопада на дистанційну форму навчання з рекомендованим виїздом студентів із гуртожитків (окрім сиріт; осіб, позбавлених батьківського піклування; здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, «червоних» карантинних зон; іноземних громадян та осіб без громадянства; здобувачам освіти, які поєднують навчання з роботою).

Про це під час брифінгу повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет. Крім того, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що термін канікул з 15 по 30 жовтня 2020 року, окрім безпеки дітей та педагогів, також створить умови для безпечного проведення виборів.

Відповідні зміни внесено до постанови КМУ від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Окрім того, змінами передбачено, що на території регіону (адміністративно-територіальної одиниці), на якій установлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців).

Зазначимо, таке виключення було зроблено у зв'язку з тим, що наповнюваність класів спеціальних закладів загальної середньої освіти, санаторних шкіл та шкіл-інтернатів становить від 6 до 12 осіб, середня наповнюваність таких закладів становить 115 осіб, що дозволяє забезпечити всі необхідні санітарні та протиепідемічні заходи.

Джерело: https://vse.ee/srk


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Школи можуть перейти на дистанційну та змішану форми навчання: комісія видала розпорядження