Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Нестандартний підхід до формувального оцінювання: досвід, інструментарій, новації
»
Взяти участь Всі події
Новини
647
7 грудня 2022 о 18:14
pdf Роздрукувати

Сертифікація вчителів: учасники отримали сертифікати

Понад тисяча вчителів 1-4 класів пройшли сертифікацію.

Сьогодні, 7 грудня 2022 року, в кабінетах учасників сертифікації (вкладка «Сертифікат») розміщено сертифікати про успішне проходження сертифікації педагогічних працівників.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Цьогоріч успішно пройшли сертифікацію та отримали сертифікат 1171 учитель 1–4 класів.

Зауважуємо, що підтвердженням видачі сертифіката є наявність відповідної інформації в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО), яку Український центр оцінювання якості освіти 8 грудня 2022 року передає до ЄДЕБО, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, педагог, який успішно пройшов сертифікацію, має отримувати щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно до обсягу педагогічного навантаження протягом строку дії сертифіката, тобто протягом трьох років. Окрім того, успішне проходження сертифікації також має зараховуватись як проходження чергової або позачергової атестації.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.