Сертифікація-2020: усі подробиці незалежного тестування педагогів

Вчителі, які успішно пройшли сертифікацію, отримуватимуть доплату у розмірі 20%.

У 2020 році сертифікацію зможуть пройти дві тисячі вчителів початкової школи. Реєстрація для участі на цьогорічне незалежне тестування триватиме  з 15 по 31 січня. 

Зареєструватися можна на вебсайті УЦОЯО: http://testportal.gov.ua

Крім того, Кабінетом Міністрів України внесено зміни до Положення про сертифікацію педагогічних працівників. Відповідна Постанова №1094 опублікована від 24 грудня 2019 року.

Нагадаємо, що педагогічні працівники беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

Неуспішне проходження педагогічним працівником сертифікації не впливає на результати його чергової (позачергової) атестації, підтвердження наявної чи присвоєння наступної педагогічної категорії, продовження його роботи на відповідній посаді чи застосування до нього будь-яких заходів адміністративного впливу.

Детальніше ознайомитися з Положенням ви можете тут:

Міністерство освіти і науки також визначило кількість вчителів, які зможуть зареєструватися для участі у сертифікації-2020. Для кожної області та Києва встановлено окремі квоти.

Про них ви можете дізнатися тут:

Усі педагогічні працівники, які успішно пройшли сертифікацію, отримуватимуть щомісячну доплату у розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) пропорційно до обсягу педагогічного навантаження впродовж строку дії сертифіката.

Звертаємо вашу увагу, що успішне проходження вчителем процедури сертифікації (підтверджене відповідним сертифікатом) є достатньою підставою для прийняття атестаційною комісією рішення про присвоєння вчителеві наступної кваліфікаційної категорії або підтвердження наявної вищої категорії без надання ним жодних додаткових документів чи проведення будь-яких заходів, пов'язаних із вивченням діяльності такого вчителя, – підкреслили у Міністерстві освіти і науки.

Більше інформації – за посиланням: https://vseosvita.ua/news/yak-pedahoham-iaki-proishly-sertyfikatsiiu-otrymaty-pidvyshchennia-zarplat-5547.html

Додатково запрацював Реєстр сертифікатів педагогічних працівників, які успішно пройшли незалежне тестування. Відтепер з’явилася можливість перевірити, чи міститься сертифікат в Реєстрі.

Для цього необхідно на вебсайті ЄДЕБО сформувати запит, зазначивши прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) вчителя та номер сертифіката.

Посилання на Реєстрацію: https://info.edbo.gov.ua


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Сертифікація-2019: звіт про незалежне тестування вчителів

За успішне проходження сертифікації – доплата у 20% з 1 січня 2020 року

Як педагогам, які пройшли сертифікацію, отримати підвищення зарплат

Сертифікацію для вчителів плануємо зробити обов’язковою, – Ганна Новосад

Підвищення кваліфікації педагогів у недержавних суб’єктів оплачуватиметься державою

Сертифікацію пройшли 705 вчителів

Джерело: Державна служба якості освіти України

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСПАНСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
1
4
дн.
1
3
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!