Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

16 березня 2020 о 12:58

Сертифікація-2020: доступні результати І етапу

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 100.

Український центр оцінювання якості освіти оголосив, що відомі результати І етапу сертифікації. 16 березня у кабінетах учасників сертифікації вже розміщено результати незалежного тестування вчителів початкової школи.

Учасники незалежного тестування фахових знань і вмінь педагогічних працівників можуть завантажити картку результатів та скан-копії своїх бланків відповідей. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 100.

Учасники сертифікації, які за підсумками проходження незалежного тестування набрали менше ніж 60% максимальної кількості тестових балів, вважаються такими, що не склали незалежне тестування та не допускаються до участі в наступному етапі сертифікації.

Інформація про допущення чи недопущення учасника сертифікації до наступного етапу сертифікації розміщується в кабінеті учасника сертифікації одночасно з розміщенням результатів незалежного тестування.

У разі виникнення сумнівів щодо правильності встановлення результату незалежного тестування, учасники сертифікації можуть протягом трьох календарних днів після оприлюднення результатів незалежного тестування (до 18 березня включно) подати апеляційну заяву щодо результатів незалежного тестування до апеляційної комісії при #УЦОЯО. Розгляд такої заяви здійснюється протягом десяти календарних днів з дня її отримання.

Апеляційну заяву можна надсилати за адресою: вул. Володимира Винниченка 5, м. Київ, 04053 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»), для зручності – на електронну адресу zno_info@testportal.gov.ua (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).

Джерело: https://vse.ee/cle


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Сертифікація-2020: вчителі можуть пройти пробне тестування

Доплату у 20% прагнуть отримувати 1711 вчителів – саме стільки зареєструвалось на сертифікацію

Сертифікація-2019: звіт про незалежне тестування вчителів

Сертифікацію для вчителів плануємо зробити обов’язковою, – Ганна Новосад