Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події
Новини
1057
19 квітня 18:11

Сергій Шкарлет заявив, що підтримує ідею скасування предмета "російська мова" в українських школах

Міністерство освіти і науки України не проти заміни предмета "російська мова" іншими дисциплінами з наступного навчального року в Україні. Про це заявив глава міністерства Сергій Шкарлет в ефірі загальнонаціонального телемарафону 19 квітня на каналі ICTV.

Ведучий нагадав, що український мовний омбудсмен Тарас Кремінь пропонує усунути зі шкільної програми в Україні предмет "російську мову".

Я, в принципі, підтримую таку ініціативу. Але треба дивитися, щоб це було на вибір школи, педради. Але взагалі ми підтримуємо таку ініціативу, – сказав він.

За словами міністра, годинник, що звільнився, можна буде віддати для творчих занять або самопідготовки. Водночас він наголосив, що це мають вирішувати самі навчальні заклади.

Школи у нас автономні. Вони самі можуть обирати заповненість цих годин, – додав Шкарлет.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.