Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Новини
1680
3 лютого 2021 об 11:48
pdf Роздрукувати

Сергій Шкарлет уклав альянс з Міжнародною асоціацією позашкільної освіти: роз'яснення МОН

Міністр освіти звернув увагу на основну мету співпраці.

Міністерство освіти і науки України підтримує розвиток державно-приватного партнерства у сфері позашкільної освіти. 2 лютого 2021 року очільник #МОН Сергій #Шкарлет підписав меморандум співпраці з президентом Міжнародної асоціації позашкільної освіти Оленою Биковською.

Основною метою співпраці є спрямування зусиль на налагодження ефективного співробітництва, забезпечення участі громадськості в удосконаленні формування та реалізації державної політики у сфері позашкільної освіти, діяльності закладів позашкільної освіти, інших суб’єктів освітньої діяльності, – підкреслив міністр освіти.

Сергій Шкарлет наголосив, що враховуючи важливість позашкільної освіти та право кожної дитини на її здобуття, актуальним постає активізація органів місцевого самоврядування щодо підтримки навчання учнів у закладах позашкільної освіти на місцевому рівні.

Своєю чергою президент #МАПО Олена Биковська зробила акцент на спільну працю відомств:

У рік 30-річчя Незалежності України відбувається підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між МОН і МАПО. Цей Меморандум став результатом нашої спільної роботи щодо розвитку позашкільної освіти на державному рівні, підтримки закладів позашкільної освіти системи освіти.

Крім того, пані президент вручила від імені Міжнародної асоціації позашкільної освіти почесну відзнаку «Партнерство 2020» Міністерству освіти і науки України.

Нагадаємо, у серпні 2020 року відбулась зустріч керівництва Міністерства освіти і науки України з членами Правління Міжнародної асоціації позашкільної освіти, на якій обговорювались питання державно-громадського партнерства у сфері позашкільної освіти, спільних кроків щодо реалізації прав дітей на навчання у закладах позашкільної освіти.


Читайте також: Обережно – шахраї: невідомі особи телефонують освітянам від імені Сергія Шкарлета й домовляються про зустріч

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.