Новини
4194
2 червня 10:59

Середня заробітна плата освітян нижча, ніж у середньому по економіці України

Середні доходи педагогів повільно падають уже другий місяць.

Середня зарплата працівника освіти в Україні у квітні 2021 року склала 10 859 гривень. Проте середня зарплата в країні за квітень 2021 року – 13 543 гривні, що майже на 25% більше, ніж в освітян.

Про це повідомляє НУШ з посиланням на Державну службу статистики України.

Минулого року, у квітні, зарплата у галузі освіти зросла на понад 30%, що на 1% більше, ніж зростання зарплати у середньому по економіці.

Середня зарплата працівників освіти у лютому 2021 року складала 11 026 гривень, у березні середня зарплата була на рівні 10 958 грн, що також більше квітневого показника. Тобто середні доходи освітян повільно падають уже другий місяць.

Більше інформації щодо середньої заробітної плати:

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зазначав, що у 2021 році зарплату вчителів планують збільшити на 30%. 

Вас також може зацікавити матеріал: Президентський університет: яким він буде та хто зможе вступити до нового ЗВО

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.