Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

росіяни вивезли всю українську літературу у Мелітополі

рашисти відзвітувалися про вилучення «нацистської» літератури із бібліотек Мелітопольського району. російська армія фактично знищила всю україномовну літературу.

російські окупанти вилучили всі книжки українською з бібліотек тимчасово окупованого Мелітополя Запорізької області.

Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

Окупанти відрапортували про вилучення «нацистської» літератури із бібліотек Мелітопольського району. У межах цієї «акції» поліцаї фактично вилучили всю україномовну літературу, й не лише книжки щодо АТО. Зокрема окупанти пишаються вилученням дитячих книжок, адже ті «спотворюють» історію України й нав’язують «нацистські цінності», — йдеться у повідомленні.

Як нагадують у ЦНС, такі свої дії армія путіна називає «денацифікацією», хоча саме нацисти відомі своєю війною з книжками.

Україна обов’язково поверне свої території, а разом із тим й книжки до наших бібліотек. Проте на час операції ЗСУ зі звільнення регіону ми закликаємо мешканців залишити регіон й не ставати «живим щитом» для окупанта, — закликають фахівці ЦНС.

Нагадаємо, у бібліотеках тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької, Чернігівської та Сумської областей росіяни вилучають українську історичну та художню літературу, яка не співпадає з постулатами кремлівської пропаганди. Для цього залучено російські підрозділи «воєнної поліції». Наразі, окрім репресивних, вони виконують так звані «ідеологічні функції».

Найбільшу зацікавленість рашистів викликають книжки щодо історії українських Майданів, АТО/ООС, історії українських визвольних змагань. До «екстремістської» літератури росіяни відносять шкільні підручники історії України, наукову та популярну історичну літературу.

Фотоматеріали: sprotyv.mod.gov.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.