Новини
1811
18 червня 11:17

Результати ЗНО з іноземних мов і фізики уже на інформаційних сторінках учасників

Також визначено порогові бали «склав/не склав» для тестів з англійської, іспанської, німецької, французької мов, математики, фізики.

Сьогодні, 18 червня, Український центр якості освіти оголосив результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з англійської, німецької, французької, іспанської мов і фізики.  Вся інформація уже розміщена на інформаційних сторінках учасників.

! Учасники #ЗНО можуть також завантажити картки результатів і сканкопії бланків відповідей із цих предметів.

Зазначимо, що вчора, 17 червня, відбулося друге засідання експертної комісії при #УЦОЯО з визначення порога «склав/не склав». Було визначено порогові бали «склав/не склав» для тестів з англійської, іспанської, німецької, французької мов, математики, фізики.

Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з іноземних мов, що відповідає 18 тестовим балам, з математики – 10, з фізики – 12.

Від кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів та обрали визначення результатів за шкалою 100-200 балів, поріг «склав/не склав» не подолали:

  • з англійської мови – 10,68%,

  • з іспанської мови – 15,79%,

  • з німецької мови – 11,49%,

  • з французької мови –  8,94%,

  • з математики – 31,11%,

  • з фізики – 8,33%.

В УЦОЯО звертають увагу на те, що:

  • у разі подання апеляційної заяви, роботу учасника/учасниці буде перевірено повторно повністю (усі бланки відповідей). Апеляційну заяву щодо результатів ЗНО можна подати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів (останній день подання таких заяв щодо результатів ЗНО з іноземних мов і фізики – 22 червня);

  • апеляційну заяву слід подавати в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти;

  • у результаті розгляду апеляційної заяви визначений раніше результат може бути залишений без змін, змінений у бік як збільшення, так і зменшення кількості балів.

Докладніше про процедуру подання апеляції – в розділі «Апеляції».

Ознайомитися з таблицями переведення тестових балів у рейтингову оцінку (за шкалою 100−200 балів) і таблицями відповідності тестових балів оцінкам рівнів навчальних досягнень (за шкалою 1–12 балів) можна в розділі «ЗНО-2021», вибравши відповідний предмет.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали:
ЗНО-2021 з географії: правильні відповіді
Одинарна перевірка письмових робіт ЗНО замість традиційної подвійної: в УЦОЯО пояснили справжню причину змін

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.