Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Рекомендації щодо заповнення анкети самооцінювання

Метою самооцінювання власної педагогічної майстерності є оцінка учасником сертифікації власної професійної діяльності.

Державна служба якості освіти підготувала методичні рекомендації щодо заповнення анкети самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності.

Їх розробили для учасників сертифікації, які за результатами першого етапу — незалежного тестування — допущені до другого етапу сертифікації педагогічних працівників — самооцінювання власної педагогічної майстерності з формування в учнів ключових компетентностей i вмінь.

Метою самооцінювання є оцінка учасником сертифікації власної професійної діяльності, виявлення її сильних та слабких сторін, осмислення досягнутого та проєктування подальшого професійного розвитку.

Результати самооцінювання складаються із заповненої анкети, форма якої затверджена Держслужбою.

Анкета містить 60 тверджень, зміст яких відповідає трудовим діям професійних компетентностей, зазначених у професійних стандартах педагогічних професій.

У кожному твердженні запропоновано п'ять варіантів відповідей, які характеризують міру його реалізації у професійній діяльності учасника сертифікації.

Учитель обрати один із п'яти варіантів відповіді.

Анкету мoжна заповнити з використанням персонального комп'ютера, смартфона або планшета.

Анкету необхідно заповнити протягом строку, вказаного в інформаційному повідомленні на офіційному вебсайті Служби в розділі «Сертифікація».

Анкета заповнюється один раз, проте кількість спроб змінювати відповіді необмежена.

У разі технічного збою учасник може продовжити роботу з анкетою, повторно увійшовши на її сторінку.

Але змінити варіант відповіді можливо лише до моменту закриття формуляра (останній крок), a6o закінчення строку доступу до анкети.

Учасник анкетування повинен обов'язково дати відповідь на вci 60 тверджень і надіслати анкету з адреси електронної пошти, зазначеної під час реєстрації у строки та на адресу електронної пошти, яка визначена Держслужбою.

Після надсилання результатів анкети до Держслужби необхідно повернутися на сторінку анкети та натиснути кнопку «Закрити формуляр».

Після натискання кнопки «Закрити формуляр» внесення змін до анкети неможливе.

Учасник сертифікації протягом трьох робочих днів із моменту надсилання результатів анкети до Держслужби отримає її візуалізацію у вигляді діаграм для проєктування програми власного професійного розвитку.

Нагадаємо, що має знати учень початкової школи з теми «Вимірювання величин», пояснюється у методичних рекомендаціях щодо формування математичної компетентності.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.