Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
141
21 грудня 2018 о 13:40

Равлики своїми руками: просто й весело

На зимових канікулах часу не гаємо, а створюємо паперових равликів і вивчаємо їхні особливості.

Маленькі і зовсім беззахисні – чи не такими нам здаються равлики? Чому вони постійно ховаються у свою домівку, що вони полюбляють їсти, чи є равлики, які світяться вночі – на ці всі запитання ми сьогодні дамо відповідь і, навіть, займемось творчістю – створимо власних паперових равликів, з якими можна бавитись буде-де і будь-коли. Такий вид дозвілля не забирає багато часу, а дітвора отримає насолоду. А ще ви малечу здивуєте тим, якщо розкажете про дивовижні факти про равликів. 

Отож, що нам потрібно, аби створити яскравих паперових равликів, які стануть друзями для малечі: 

  • Ножиці
  • Папір
  • Фломастери, щоб намалювати власний дизайн равлика і потім його розмалювати
  • Готовий шаблон для створення равлика

Ви можете використати готовий шаблон для створення равлика, або ж намалювати його самостійно. Розфарбуйте його тулуб і голову повністю: яскраві равлики виглядають цікавіше. А тепер фінальний крок – скрутіть тулуб равлика до його голови. Лише кілька хвилин і равлик посміхається вам у відповідь. До речі, якщо ви створите чималу кількість равликів, то можна пограти в перегони. 


Завантажити шаблон


Равлики – це напрочуд цікаві істоти про яких ми мало що знаємо, тож пропонуємо вам ознайомитись із життям цих істот детальніше: 

1. Учені вважають, що равлики з’явились на Землі близько 600 млн років тому. 

2Равлики – розумні істоти. Вони здатні мислити і приймати рішення.

3. Середня тривалість життя равликів складає 15 років.

4. А чи знали ви, що панцир равликів скручується за годинниковою стрілкою.

5. Найбільшим равликом, який проживає в океані та в морській глибині, вважають гігантського австралійського трубача. Його раковина досягає 91 см, а вага – 18 кг.

6. Найбільшим равликом, який проживає на суші, називають “тигровим” або равлик-зебра через забарвлення раковини. 

7. Колір панцира равликів у всіх різний, це залежить від складу їжі і особливостей ґрунту, де він живе. 

8. Равлики мають понад 25 тисяч зубів, з допомогою яких вони не жують їжу, а перетирають її.

9. Є такий вид равликів, як Hinea brasiliana, котрі світяться під водою неоново-зеленим кольором. У такий спосіб равлик відлякує хижаків.

10. Равлик без раковини. У таке важко повірити, але такий вид називають ylomelania або “равлик кролик” через те, що вони зовні схожі на пухнастого звіра. Тулуб цих равликів яскраво жовтого відтінку. Ще одна особливість – наявність яскраво вираженого хобота. 

Ми певні, що таке цікаве дозвілля принесе вам і вашій малечі справжню насолоду, адже попереду зимові канікули, і вільний час потрібно використовувати з користю. 

Та раптом вам коритить створити ще щось особливе – “Всеосвіта” пропонує вирізати та розфарбувати мініатюрних сант, яких можна комусь подарувати або пограти в театр. 

Фотографії взяті з сайту picklebums

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.