Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події

Питання редакції українського правопису: заява Нацкомісії зі стандартів державної мови

Наразі немає повного тексту рішення суду, який може бути предметом конструктивного обговорення.

Нещодавно Окружний адміністративний суд Києва скасував постанову про новий український правопис. Національна комісія зі стандартів державної мови висловила свою позицію щодо цієї скандальної ситуації:

Усвідомлюючи важливість покладених Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» завдань, пов’язаних із напрямами діяльності, та власну відповідальність, завчасні дії, звернення та заклики можуть вивести українське суспільство за межі правового поля.

Комісія наголосила: зважаючи на широкий резонанс у медіа, органи державної влади, місцевого самоврядування та громадських організацій мають звернути увагу на те, що на сьогодні немає повного тексту рішення суду, який може бути предметом конструктивного обговорення.

До моменту, коли рішення суду набуде чинності, постанова № 437 є чинною та обов’язковою для виконання на всій території України.

Нагадаємо, у Мін'юсті заявили, що вердикт буде оскаржено. 


Читайте також: Скандальне «було-стало»: зміна нової редакції правопису

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.