Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Освітній бранч – сучасний формат організації роботи з учнями та вчителями. Підготовка та презентація творчих кейсів
»
Взяти участь Всі події
Новини
66
12 березня 2020 о 16:55
pdf Роздрукувати

Пройдіть тест та дізнайтеся, чи адекватно ви оцінюєте інформацію про коронавірус

Аби не піддатися впливу дезінформації та не панікувати, ми пропонуємо пройти тест на тему «Що ви знає про коронавірус?»

Ну що ж, сьогодні найактуальніша тема — це COVID-19, всім відомий як КОРОНАВІРУС.

Шалений попит на медичні маски, респіратори, антисептики та дезінфекційні засоби, а також  паніка серед народу збиває з пантелику.  Велика кількість фейкової інформації, яку ми щодня бачимо в інтернет-мережі, вводить в оману.

В умовах карантину варто пам’ятати про власні заходи безпеки. Тому ми пропонуємо пройти тест, завдяки якому можна перевірити рівень знань про COVID-19 і захист від коронавірусу. 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.