Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
PRO-акаунт на «Всеосвіті» як інструмент саморозвитку та професійної самореалізації
»
Взяти участь Всі події
Новини
373
7 грудня 2021 о 17:04

Посилення безпеки підлітків в Instagram та залучення батьків: у компанії розповіли про нові можливості соцмережі

Зміни планують запровадити з 2022 року.

У компанії Instagram анонсували запровадження низки функцій, які допоможуть посилити безпеку підлітків під час користування соціальною мережею. Крім того, на початку 2022 року планується запустити перші онлайн-інструменти для батьків та опікунів – це дасть їм можливість безпосередньо підтримувати дітей в Instagram.

Щодня я бачу позитивний вплив Instagram на молодих людей у ​​всьому світі. Я пишаюся тим, що наша платформа – це місце, де підлітки можуть проводити час з людьми, про яких вони піклуються, дізнаватись про їхні інтереси та про те, хто вони є. Я хочу переконатися, що так і залишиться, а це передусім означає захистити підлітків в Instagram, – зазначив керівник соцмережі Адам Моссері.

Яких оновлень чекати?

  • Користувачам буде заборонено згадувати або позначати підлітків, які на них не підписані.

  • Соцмережа підшукуватиме нові різні теми для підлітків, якщо вони довго затримуватимуться на одній.

  • Підлітки отримають можливість повідомляти батькам про те, що вони поскаржились на когось у соцмережі. У такий спосіб батьки зможуть зв’язатися з цими користувачами. 

  • Також батьки бачитимуть, скільки часу підлітки проводять в Instagram, й за потреби зможуть встановити обмеження. 

  • Запрацює нова функція «Зроби перерву» – це дасть користувачам можливість ухвалювати зважені рішення про те, як вони проводять свій час.

  • У процесі розробки – новий освітній центр для батьків і опікунів, який включатиме додаткові ресурси, як-от посібники з продукту та поради від експертів. Це допоможе дорослим обговорювати з підлітками користування соціальними мережами.

Фотоматеріали: Sahana M S / Shutterstock.com

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Дипломований тіктокер: в університеті Поплавського відкрили новий факультет

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.