Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
22
2 листопада 2020 о 15:07
pdf Роздрукувати

Попри "червоні зони": у якому форматі почалося навчання після канікул у різних містах

Київ, Запоріжжя та Львів розпочали дистанційне навчання, але не у всіх школах і не для всіх класів.

Від сьогодні більшість шкіл України відновили навчання після канікул. Відтак у Києві на карантин закриті лише 8 шкіл та 9 дитсадків, у Запоріжжі лише деякі класи перейшли на дистанційний формат навчання, а у Львові освітні заклади працюють у штатному режимі.

Так, на офіційному порталі київської міської ради повідомили, що на карантин у Києві залишаються зачиненими вісім шкіл. А також на дистанційному навчанні 449 класів у 133 школах столиці. Хворіють на коронавірус 559 учнів та 567 педагогів.

Також у столиці закриті на карантин дев'ять дитячих садочків та 103 групи в майже сотні садків. Відвідуваність дитсадків станом на 02 листопада – понад 52 %.

Тим часом у місті Запоріжжя, яке наразі знаходиться у "червоній зоні", на дітей чекає індивідуальний графік навчання.

Директорка Запорізької гімназії №33 на власній сторінці фейсбук оприлюднила наступне повідомлення:

З метою запобігати поширенню захворювання на COVID-19 та недопущення епідемічних ускладнень серед здобувачів освіти та працівників закладу, в термін з 02.11.2020 по 13.11.2020 навчальні заняття будуть організовані для:

  • учнів 1-4 класів в очній формі, з дотриманням протиепідемічних вимог;

  • учнів 5-9 класів з використанням технологій дистанційного навчання.

Учні та педагогічний колектив закладу готові до освітнього процесу в даному форматі. Для здійснення освітнього процесу користуємося платформою Google Classroom, для синхронного спілкування додатком Google Meet, – повідомила директорка.

Насамкінець директорка додала, щоб у разі виникнення питань, проблемних ситуацій учні та батьки зверталися до класного керівника чи адміністрації закладу.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Львова заявив, що усі школи міста після канікул повертаються до навчання.


Вас також може зацікавити: Шкарлет заперечує існування проблем із дистанційним навчанням, – Ганна Новосад

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.