Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події
Новини
5096
10 березня 18:06

Половина українців вважають, що школи та дитсадки необхідно закрити, якщо захворюваність на коронавірус суттєво зростатиме

56% українців підтримують запровадження «жорсткого» карантину.

Станом на 2-3 березня – 52% українців схвалюють рішення закрити всі школи, якщо захворюваність на коронавірус суттєво зростатиме. Такі результати показало опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Загалом 56% українців підтримують запровадження «жорсткого» карантину, якщо кількість хворих зростатиме. 41% – проти.

Що стосується закриття дитсадків на карантин, то 47% опитаних вважають такі заходи необхідними.

Дві третини підтримують закриття ресторанів, кафе та кінотеатрів на час локдауну.

Натомість майже 80% проти зупинки міжміського та міського громадського транспорту.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України розширив перелік карантинних обмежень у «червоній» зоні епідемічної небезпеки. Наразі у «червоній» карантинній зоні знаходяться чотири області України(Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька).


Вас може зацікавити такий матеріал: МОЗ планує провакцинувати освітян від COVID-19 до початку навчального року

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: