Розробки
10758
12 травня 2020 о 14:19

Почесна Грамота, Подяки та Грамоти за успішне закінчення навчального року.

Друзі, я завантажила у свою бібліотеку яскраві нагородні документи, якими можна нагородити ваших учнів за успішне закінчення навчального року. 

Хочу звернути увагу, що у кожному документі є файл у форматі pdf, який є дуже зручним для автоматичного редагування нагород. Також усі чотири типи нагородних документів є у форматі jpg, що дозволяє їх редагувати у будь-якій програмі для додавання текстів. 

Коли ви відкриєте цей pdf-файл у своєму браузері, то побачите світло-сірі виділені поля для автоматичного заповнення. Вам потрібно заповнити їх або відредагувати вже написані тексти. Наприклад, ви можете замінити “Класний керівник” на “Вчитель”. Заповніть ПІБ та додайте дані про навчальний заклад.
Ось ці поля для редагування:

Після редагування у вас буде можливість роздрукувати відредагований документ або завантажити собі на комп'ютер pdf-файл з усіма текстами, щоб надіслати учням.

Щоб роздрукувати, натисніть на позначку принтера або виберіть в меню “Роздрукувати” та оберіть свій принтер для друку, як в мене на скріні, а потім натисніть “Друк". 

Якщо ви хочете відправити учням ці нагородні документи електронною поштою, вам потрібно додатково їх зберегти після редагування. На зображенні видно, що потрібно обрати опцію “Зберегти як pdf ” та натисніть “Зберегти”. Таким способом ці документи збережуться саме як звичайний файл pdf

 

Всі чотири різні типи нагородних документів можна завантажити за цими  посиланнями:

Почесна Грамота: https://vseosvita.ua/library/pocesna-gramota-za-uspisne-zakincenna-navcalnogo-roku-275966.html

Подяка https://vseosvita.ua/library/podaka-za-uspisne-zakincenna-navcalnogo-roku-275964.html

Подяка https://vseosvita.ua/library/podaka-za-uspisne-zakincenna-navcalnogo-roku-275962.html

Грамота https://vseosvita.ua/library/gramota-za-uspisne-zakincenna-navcalnogo-roku-275959.html

І звичайно, я буду щиро вдячна за відгуки про ці чудові нагородні документи.
Вони абсолютно безкоштовні та варті аби інші колеги про них дізналися.

 

Також у бібліотеці є чудові подяки за сумлінне виконання всіх завдань під час дистанційного навчання: https://vseosvita.ua/library/podaki-za-sumlinne-vikonanna-vsih-zavdan-pid-cas-distancijnogo-navcanna-272016.html

#подяка #грамота #почеснаграмота #документ #нагорода #нуш

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?